Schneider Electric

Deelnemerslijst webinar Beheer(s) uw robots op afstand in de cloud

Status 25 september 12.00 uur.

Totaal aantal registraties: 79

(Deze pagina wordt niet automatisch bijgewerkt, kijkt u later nog eens voor een update.)

Hieronder alle personen die vermeld willen worden op de deelnemerslijst (op volgorde van inschrijving).

 

Organisatie Naam LinkedIn profiel
Schneider Electric Rick Laan
Schneider Electric Bjorn van Coeverden  
Schneider Electric John Coppens
IXON B.V. Jorn Kessels  
Nobleo Technology B.V. Jelle van der Steen
Maxon Jur ten Brug  
Refitech Carbon Components Bas Nijpels
Vertidrive Kaan Sargit  
Brain Corp Europe Michel Spruijt  
Vanderlande Elwin van der Hall  
InnoPartner Rob Janssens  
Festo Bert Baas  
Smart Technologies Skule Pramm  
Viggen Group Robert Hehakaya  
TEKLAB Productontwikkeling BV Ronald Baar
Rolan Robotics B.V. Fabian Hoogland  
Shell Projects & Technology Berry Mulder
Detron Lifecycle Services Bert-Jan van Cooten
vhp human performance J. Legters
Link magazine John Van Ginkel  
Link magazine Martin van Zaalen  
Festo Jan Koudijzer  
Teleson B.V. Ralf de Hamer
Newness Nur America  
BvD Automation Ben van Duinen  
Oceaneering AGV Systems Patrick Verkerk  
Actemium Hans Linssen  
Selmers Jan Peter Biersteker  
Windesheim Rosa Van Luinen  
Arco Albert Vermeulen  
Dormac Cobots Frank Epping
VCU Tcd B.V. Maarten Post  
Ruvu Robotics Rokus Ottervanger
Affix Engineering BV Danny De Greef
Vanderlande Jalte Norder  
Demcon Ewout Jonker
Schneider Electric Wim Naarding  
Schneider Electric Selvan Nathan  
EPMC Europe BV Jos van den Broek
Schneider Electric Willy Hendriks  
Schneider Electric Roy van der Heiden  
CSi Industries B.V. Frans Mertens
Schneider Electric Freddy Nijen Twilhaar  
SELO Dennis Ellery
Bollegraaf Recycling Solutions William Dost  
Bollegraaf Recycling Solutions Gordon Abraham  
Bollegraaf Recycling Solutions Henk Boerhof  
Schneider Electric Ahmet Tas  
Robot Holland Ron Gerlof
DTE René ten Damme  
Schneider Electric Jeroen Linders  
The Text Factory Liam de Koert  
AAE bv Dirk de Man
Schneider Electric Henk van Luinen
TechBinder Aldwin Schroot
TEKLAB Productontwikkeling BV Ronald Baar
Famateq bv Jan Faasse  
Schneider Electric Michel Imbrechts  
High Tech NL Ingrid Smeets  

 

 

 

 

Deze bijeenkomst wordt georganiseerd in het kader van de OP zuid projecten Holland Robotics Logistiek en Holland Robotics Inspectie & Maintenance