Kennisdelen

Deelnemerslijst webinar 'De nieuwste generatie AI in transport van goederen en mensen'

Status 1 september 10.45 uur.

Totaal aantal registraties: 108

(Deze pagina wordt niet automatisch bijgewerkt, kijkt u later nog eens voor een update.)

Hieronder alle personen die vermeld willen worden op de deelnemerslijst (op volgorde van inschrijving).

Organisatie Naam LinkedIn profiel
Oceanz 3D printing Frank Elbersen
Michelle Chen  
Fontys Centre of Expertise HTSM Mark Herman
OostNL Tom Runhaar  
Newness Nur America
TEKLAB BV Ronald Baar
SPRINT Robotics Niels Westendorp
NV NOM Wim Ab  
Erasmus School of Philosophy (EUR) Jos de Mul  
Innovation Industries Sander Verbrugge
Philips Ron Kruidhof  
KNAP Automation Peter Matze
AI in Motion Bart Vaes  
AMS Institute Ynse Deinema
Botany Peter Korsten
TLN Bas Kramer  
cosine Wouter van Teylingen
Oost NL Ron Nuwenhof
Fontys Jan Jacobs  
Gemeente Meierijstad M. de Bie
Demcon Unmanned Systems Fedor Ester
Ruvu Robotics Rokus Ottervanger
LWV Sonja Demandt  
GrAI Matter Labs Menno Lindwer  
Viggen.group Robert Hehakaya  
3T Electronics & Embedded Systems Ruud van den Doel
Automotive Campus Pieter Rahusen
IoT Solutions Partner Pieter Hoenderken
TNO Coen van Gulijk
Bright Cape Ivo Schutz
Berenschot Irma Oosterom
Green Dino BV Andrea Poelstra  
Selmers Jan Peter Biersteker
Green Dino BV J.R. Kuipers
Stemmer Imaging Harm Hanekamp  
Rolan logistics Eelco van Schaik  
AWL-Techniek Tom Vrugteveen
Affix Engineering BV Danny De Greef
HTC-PS Stefan Morssink  
Nexxdott Pauline Maring
Sentech Rob Kuijpers  
Vanderlande Bart van Dartel  
MWLC Hans Steuten  
Gibas Maurits van der Lande  
Movinity AB Hans-Martin Duringhof  
vhp human performance Martijn van der Wurff
NavInfo Europe Danny Suls  
Schneider Electric Henk van Luinen
Monique Joosen
Mr. Watts Wouter Martens
Tuspark Congli Dong  
Schneider Electric Rick Laan  
MGG Netherlands René Schroemges
REWIN Stefan van Seters  
IJssel John Deken  
Qualified Ron Meelen
Amber Joep Sloot  
VDL Groep Michiel Pieters  
Arcobel Embedded Solutions BV Ronnie Bijl
Nobleo Technology B.V. Jelle van der Steen
TFT Jos van de Ven
Quilibet Rob van den Berg  
Agro Care Jorrit Hoveling  
Oceaneering AGV Systems Patrick Verkerk
Universiteit van Amsterdam Arnoud Visser
OostNL Tom Runhaar
Nobleo Technology Cesar Lopez  
Festo Bert Baas
AMKO-Engineering Chris van Kooij
Track32 Simon Schimmel  
Brain Corp Michel Spruijt  
TNO Joeri Willemsen
Lely Industries N.V. Jan Willem Rodenburg  
Nederlandse ambassade Brussel Joeri Gerard Boterman  
Hogeschool PXL Sam Vanderstraeten  
TNO Michiel van den Baar  
Simac Electronics Ad Mulders  
Innervate Tom Kleijkers
Slimmer AI Rolf Neubert  
Fontys Centre of Expertise HTSM Rink Lycklama à Nijeholt
ViNotion B.V Dennis van de Wouw
Technolution Erwin Kerkdijk
ViNotion Sander Klomp
Hogeschool PXL Sam van Rijn
AI in Motion Daan Klerkx
NavInfo Europe Bas van Gurp
NavInfo Europe Bart Aben  
Qualified Ron Meelen
NavInfo Europe Marco Maas  
NavInfo Suzy Wang  
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen Jan Benders
Eindhoven University of Technology Ashton Menezes
NavInfo Europe Bart Aben
Cardano Revolution Kevin Wils

 

 

Deze bijeenkomst wordt mede georganiseerd in het kader van het Europese OP Zuid project Holland Robotics Logistiek