Kennisdelen

Deelnemerslijst online bijeenkomst 'Embedded vision & robotica'

Status 23 april 08.00 uur.

Totaal aantal registraties: 92

(Deze pagina wordt niet automatisch bijgewerkt, kijkt u later nog eens voor een update.)

Hieronder alle personen die vermeld willen worden op de deelnemerslijst (op volgorde van inschrijving).

Organisatie Naam LinkedIn profiel
Fontys Centre of Expertise HTSM Mark Herman
Videology Imaging Solutions Romke Kats  
Microsure Lars Schiemanck  
Technolution Erwin Kerkdijk
ENTER BV Ian Breedveld  
NXP Hans Naus  
Vertidrive Joost van der Wiel  
Videology Imaging Solutions Europe B.V. Pieter Jan Haasdijk  
Affix Engineering BV Danny De Greef
KNAP Automation Peter Matze
ACT NOW Peter Brouwers
VertiDrive Onno Kerpel  
Newness Nur America
REEF Rogier Schellens  
Balluff Stephan Nuijtemans  
Viggen Group Robert Hehakaya
Controllab Products BV Christian Kleijn
TMC Danny Hameeteman  
DEMCON Advanced Mechatronics B.V. Enschede Geert Folkertsma  
Husson Text Productions Evi Husson
Alten Marina Lobo Blanco  
Alten Noud Paes  
NHL Stenden Wilbert van den Eijnde  
MTA bv Jasper Hikspoors
TNO Evert van den Akker
LC Business & Innovation Loretta van Kollenburg  
Modderkolk Projects & Maintenance Kwan Suppaiboonsuk  
Settels Savenije Hans d’ Achard  
Wageningen Universiteit & Research Arjan Vroegop  
subsidee Frank Kiliaan
Actemium Hans Linssen
DENTA Engineering BV Johan Prins  
DENTA Engineering BV Niels van Staveren  
Lely Inge van der Helm  
REWIN John den Ridder  
Valk Welding Eric Leijten  
Green Dino BV Ethan Houweling  
Sita-Robotics Bart van Liere  
AAE bv Dirk de Man
Tesla Loek ten Bosch
Pilz NL Freek van Capelle  
Sita Robotics Toine Kuipers
HS Inholland Petra Arntzen  
DSP Advies Peter van der Schaft  
Schneider Electric Rick Laan
Selmers Jan Peter Biersteker
Fontys Hogescholen Jelle Adema
HAS Hogeschool Lenny van Erp
Schunk Intec b.v. Huib Kok  
Saxion University of Applied Sciences – Ambient Intelligence Group Miha Lavric
Berenschot Ralph Savelberg  
Maxon Jur ten Brug  
BvD Automation Ben van Duinen  
Avans Hogeschool Jan Oostindie  
Vanderlande Stijn de Looijer  
HAS Hogeschool Lenny van Erp
Stäubli Benelux Stefaan Stragier  
Althen Ramon den Heeten  
AWL Lubbert Talen  
Festo Jan Koudijzer  
Windesheim Bart Snijder  
3T BV Wout Klaren  
VDL ETG Projects Wouter Bangma
jstack Dylan Schoenmakers
Selmers Pieter Appelman  
REEF Jake Lewicki
Selmers Ramon Keizer  
High Tech NL Roxanne van der Geest  
High Tech NL Marleen Middelhuis  
High Tech NL Femke Roos
High Tech NL Richard Visser  
High Tech NL Lara Jonkers

Deze bijeenkomst wordt mede georganiseerd in het kader van OP Zuid Holland Robotics Logistiek en OP Zuid Holland Robotics Inspectie & Maintenance.